menu

oferta

pokazy na zewnątrz

Pokazy w wykonaniu Krystiana Herby, to najbardziej zjawiskowe rowerowe show rowerowe w Polsce. Jego przedsięwzięcia są zorganizowane w profesjonalny i w pełni bezpieczny sposób. Jeden z największych w Europie tor pokazowy, profesjonalne nagłośnienie, gadżety dla publiczności a przede wszystkim niezwykle widowiskowe akrobacje, na długo pozostają w pamięci widzów.

Krystian jest polskim pionierem w wielu wykonywanych trikach, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność jego pokazów. Krystian ma na swoim koncie ponad 1000 występów w 20 krajach na 4 kontynentach, co czyni go najbardziej światowym polskim zawodnikiem.
Osobowość i doświadczenie Krystiana, pozawala mu przyciągać publiczność oraz nawiązać z nią relacje w zajmujący a wręcz magnetyczny sposób. Po zakończonych pokazach rowerowych, które trwają 30-40 minut, nasz sportowiec bardzo chętnie rozmawia z publicznością, rozdaje plakaty oraz pozuje do pamiątkowych zdjęć. Pokazy akrobacji na rowerze zapewnione przez Krystiana Herbę, to niezwykła atrakcja na event!

UWAGA Nowość 2020!!!
Pierwszy na świecie tor 360 stopni.
Więcej informacji już wkrótce.
czas trwania występu
30-40 minut

wymagania
równy, płaski plac o
wymiarach minimum
17mx17m, dostęp do prądu
230V 1,5kW

archiwum